محل تبلیغات شما

شیخ عبدالقادر فقیهی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز ایرانیان و رئیس شورای بازرگانان امارات  به مناسبت ارتقای اوز پیامی در رومه شماره ۷۱۷۹ ایران و شماره ۱۱۲۱۷خبرجنوب به چاپ رسانده است. متن این پیام به شرح زیر است:

سلام سپاس و تبریک فراوان نثار همشهریان و شهروندان محترم و فهیم وصبور اوز

خداوند بزرگ را سپاسگزارم که خبر ارتقای بخش اوز در ۱۰ مهر ماه ۱۳۹۸ باعث خوشحالی مردم شریف و بزرگوار خطه فرهنگی و کهن منطقه اوز شد. مردمی که از قدیم روحیه وحدت و همدلی و مشارکت در وجودشان پیوند خورده است و سال ها است که در راه توسعه بخش در تلاش هستند. خداوند شاهد است که با صداقت و صبوری در این سالها پیگیری کرده اند تا بتوانند شاهد ارتقای بخش اوز باشند.

این اتفاق مهم و فرخنده را تبریک و شاد باش می گویم و ممنون و مدیون و قدردان لطف و عنایت پروردگار و دعای خیر مردم بزرگوار و حمایت بی دریغ حضرت آیت الله العظمی ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، دکتر ریاست محترم جمهوری، دکتر رحمانی فضلی وزیر محترم کشور و معاونین و مدیران تقسیمات کشوری، دکتر رحیمی استاندار محترم فارس و دکتر زاده معاون ی و امنیتی استانداری و معاونین محترم استانداری، مدیران کل ی استانداری، دکتر جعفر پور نماینده شهرستان های لارستان، گراش،خنج و اوز در مجلس، مهندس حسنی معاونت استاندار و فرماندار ویژه لارستان، آقای آتش فراز بخشدار اوز، شیخ عبدالعزیز قاضی زاده امام جمعه محترم شهر اوز، شورای محترم شهر اوز دوره اول تا پنجم، امامان جمعه محترم شهرستان لار و اوز، ون معزز، اعضای محترم شورای تامین، دستگاه محترم قضایی، نیروهای محترم نظامی و انتظامی، مدیران و نیروهای محترم اداره اطلاعات، اعضای شورای اداری، مسئولین محترم و پرسنل ادارات و نهادهای سطح شهر و شهرستان و بخش و روستاهای تابعه، فرهنگیان عزیز، دانشگاهیان، بازاریان و اصناف، خیرین و معتمدین، انجمن های مردمی، شوراهای روستاها از دوره اول تا پنجم، دهیاران محترم روستاها، اصحاب رسانه و خبرنگاران هستم و صمیمانه سپاسگزاری می کنم.

و اما سپاس ویژه از همراهی خالصانه مهندس سید محمد علی افشانی استاندار اسبق فارس و شهردار سابق تهران، دکتر ، مهندس تبادار، دکتر انصاری لاری که در زمان مدیریت در استانداری فاس، جناب آقای آذری مدیرکل سابق آموزش و پرورش فارس و مهندس تاجگردون مدیر کل برنامه و بودجه فارس، تلاش و کوشش فراوان و همراهی و راهنمایی کردند تا خواسته مردم به سرانجام برسد.

برخود لازم می دانم از مشارکت و پیگیری و همراهی همه مخصوصا عزیزانی که در قید حیات نیستند و آنان هایی که با صبر و حوصله در دوران عمر کاری و زندگی خود وقف گذاشتند، صمیمانه سپاسگزاری نمایم و امیدوارم در کنار هم و با مشارکت بیشتر بتوانیم در راه نیازهایی که داریم تلاش کنیم.

یقین دارم که مردم همراه خطه پهناور جنوب و مردم شریف اوز در همه عرصه ها خواهد بود و برای توسعه و پیشرفت شهرستان اوز بیشتر یاری خواهند کرد. بار دیگر از همه همراهانی که نام بردم و کسانی که شاید فراموش کردم نامی از آن ها ببرم و از مردم شریف شهرستان های لارستان، خنج، گراش، لامرد، بستک، بندر لنگه و بخش های تابعه شهرستان های نامبرده که همراه بودند نیز تقدیر و تشکر می کنم.

توفیق روز افزون توام با سلامتی و بهروزی و سعادت و سربلندی برای همگی از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم.

عبدالقادر فقیهی

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز ایرانیان و رئیس شورای بازرگانان امارات

تسلیت خدمت خانواده های غیاثی و بنی عباسی بابت درگذشت مانی بنی عباسی

تسلیت خدمت خانواده کریما و شرفی بابت درگذشت محمدرسول شرفی

تسلیت خدمت خانواده محترم هاشمی بابت درگذشت سید مصطفی هاشمی

محترم ,اوز ,دکتر ,شهرستان ,مردم ,شورای ,فارس و ,شهرستان های ,مردم شریف ,اوز در ,که در ,رئیس شورای بازرگانان ,مجمع خیرین مدرسه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دهیاری و شورای اسلامی همدانک